Zostań przyjacielem cerkiew.pl
Wystawa fotograficzna: Święty Ogień z Bazyliki Zmartwychwstania Pańskiego w Jerozolimie
Białystok, katedra św. Mikołaja , 26-30.05.2026
Na plenerowej wystawie fotograficznej, którą od 26 maja będzie można oglądać na ogrodzeniu katedry św. Mikołaja w Białymstoku, zaprezentowane zostaną zdjęcia ukazujące temat Świętego Ognia.
Wystawa "Święty Ogień z Bazyliki Zmartwychwstania Pańskiego w Jerozolimie" zorganizowana została przez Stowarzyszenie Bractwo Świętego Ognia przy współpracy i w ramach promocji Miasta Białystok.
Wykorzystane fotografie pochodzą ze zbiorów:
- Stowarzyszenia Bractwo Świętego Ognia,
- diakona Sławomira Ostapczuka
oraz z albumu "Kolory Prawosławia. Ziemia Święta" Wydawnictwa Warszawskiej Metropolii Prawosławnej.
Wystawa "Święty Ogień z Bazyliki Zmartwychwstania Pańskiego w Jerozolimie" zorganizowana została przez Stowarzyszenie Bractwo Świętego Ognia przy współpracy i w ramach promocji Miasta Białystok.
Wykorzystane fotografie pochodzą ze zbiorów:
- Stowarzyszenia Bractwo Świętego Ognia,
- diakona Sławomira Ostapczuka
oraz z albumu "Kolory Prawosławia. Ziemia Święta" Wydawnictwa Warszawskiej Metropolii Prawosławnej.