kuchnia muzyka sklep ogłoszenia wydarzenia fotogalerie

Wystawa fotograficzna: Święty Ogień z Bazyliki Zmartwychwstania Pańskiego w Jerozolimie

Białystok, katedra św. Mikołaja , 26-30.05.2026

Na plenerowej wystawie fotograficznej, którą od 26 maja będzie można oglądać na ogrodzeniu katedry św. Mikołaja w Białymstoku, zaprezentowane zostaną zdjęcia ukazujące temat Świętego Ognia.

Wystawa "Święty Ogień z Bazyliki Zmartwychwstania Pańskiego w Jerozolimie" zorganizowana została przez Stowarzyszenie Bractwo Świętego Ognia przy współpracy i w ramach promocji Miasta Białystok.

Wykorzystane fotografie pochodzą ze zbiorów:
- Stowarzyszenia Bractwo Świętego Ognia,
- diakona Sławomira Ostapczuka
oraz z albumu "Kolory Prawosławia. Ziemia Święta" Wydawnictwa Warszawskiej Metropolii Prawosławnej.