Edukacyjno - wypoczynkowy Obóz Młodzieżowy w Atenach i Peloponezie

2019-07-05

Termin: 20 sierpień – 1 wrzesień 2019 r.

Koszt: 1790 PLN + 170 EUR

Grupa wiekowa: 12 – 17 lat oraz 18- 21 lat

Rejestracja, zapisy i szczegóły: TUTAJ

Informacje telefoniczne: 785 632 202 - Natalia

Nasza kadra obozowa składa się z dobrze wyszkolonych i doświadczonych wychowawców, którzy dysponują odpowiednim przygotowaniem, wieloletnim stażem, oraz znakomitym podejściem do młodzieży. Obóz poprowadzi znana pedagog i muzyk Anna Waśkowska.

Prześliczne krajobrazy, malownicze góry i błękitne morze – to cała Grecja. Tematyczne obozy młodzieżowe cieszą się coraz większą popularnością. Niezależnie, jak wiele razy odwiedza się te cudowne miejsca, za każdym razem jest fantastycznie.

Poza pięknymi widokami proponujemy również wiele ciekawych wycieczek. Będzie można zobaczyć: Akropol, starówkę ateńską, górę Lycabettus, wyrocznię w Delfach, Korynt,starożytny teatr Epidavros i inne zachwycające miejsca. Ale czym by były wakacje w Grecji bez wypoczynku na plaży? Tego też nie zabraknie, a jedną z atrakcji jest rejs na jedną z okolicznych wysp.

Zakwaterowanie w ośrodku diecezjalnym „Nafplion” w Peloponezie. Zapewniamy 2,3,4 – osobowe pokoje z klimatyzacją, lodówką oraz łazienką. Gwarantujemy dwa posiłki dziennie, suchy prowiant oraz wodę w dni wyjazdowe.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której będzie można zapoznać się ze szczegółami wyjazdu: TUTAJ

Organizator: Fundacja Hagia Marina, www.hagiamarina.org