Wakacje z BMP DBG 2024

2024-04-08

Obóz wypoczynkowy w Ełku
10 - 17.07.2024 r.
wiek: 8 - 11 lat
W trakcie obozu gwarantujemy świetną zabawę i uśmiech od ucha do ucha. Wybierzemy się na przejażdżkę kolejką wąskotorową, powspinamy się w parku linowym, a także zrelaksujemy się w aquaparku. Nie ominą nas również ognisko, plażowanie, odkrywanie tajemnic miasta, duża ilość ruchu oraz wiele innych atrakcji. A to wszystko czeka na nas nad pięknym jeziorem Ełckim
Dojazd na miejsce pociągiem (wyjazd z Białegostoku), zakwaterowanie w internacie przy ZSZ nr 6 w Ełku.

Obóz wypoczynkowy w Jeleniej Górze
01-08.08.2024 r.
wiek: 11 - 14 lat
Podczas obozu wybierzemy się na wędrówkę górskimi szlakami Karkonoszy i Gór Izerskich, pojedziemy na wycieczkę do stolicy Czech – Pragi i do pobliskiej Szklarskiej Poręby. Zwiedzimy Wystawę Klocków LEGO i Hutę Szkła! Nie zabraknie również wyjścia do Term Cieplickich, zawodów sportowych oraz ogniska
Dojazd na miejsce pociągiem (wyjazd z Białegostoku), zakwaterowanie w Prawosławnym Domu św. Stefana w Jeleniej Górze (Cieplicach).
UWAGA! Na ten obóz wymagany jest paszport lub dowód osobisty!

Obóz rowerowy w Jacznie
22-28.08.2024 r.
wiek: 15 - 22 lat
W programie obozu codzienne wycieczki rowerowe po okolicznych miejscowościach, podziwianie krajobrazów Biebrzańskiego Parku Narodowego, wycieczki do Augustowa oraz Suwałk, wieczorne rozgrywki w piłkę oraz udział w nabożeństwach w jaczniańskiej cerkwi.

Obóz wypoczynkowo-roboczy w Wojnowie
22-29.08.2024
wiek: 16+
Obóz roboczy to przede wszystkim okazja do pomocy siostrom w przygotowaniach święta Zaśnięcia Bogurodzicy. W czasie wolnym od pracy znajdzie się chwila na wypoczynek nad wodą, wieczorne spacery oraz kajaki lub wizyta w Parku Dzikich Zwierząt. Dodatkowo będzie możliwość porozmawiania z siostrami, jak i zobaczenia monasteru "od kuchni".


Szczegółowe informacje i zapisy:
mailowo: zarzad@bmpdbg.com
telefonicznie u liderów w godzinach 16-20 (numery na plakacie)