Praca szuka ludzi - ELEOS Polska

2023-01-26

Jesteś energicznym i kreatywnym człowiekiem? Niestraszne Ci realia pracy przy międzynarodowych projektach? Potrafisz zachować samodyscyplinę w realizacji powierzonych Ci zadań? Chciałabyś/chciałbyś wesprzeć swoim doświadczeniem działania społeczne środowiska prawosławnego w Polsce? Potrzebujesz zmiany w swoim życiu zawodowym? Jeśli na większość z w/w pytań Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, to mamy dla Ciebie interesującą propozycję!

Prawosławny Metropolitalny Ośrodek Miłosierdzia ELEOS (dalej ELEOS Polska) poszukuje kilku pracowników do dwóch lokalizacji: w Warszawie i w Białymstoku. Oferujemy możliwość pracy w międzynarodowym projekcie (polsko-amerykańsko-ukraińskim) nakierowanym na wsparcie ukraińskich uchodźców wojennych w Polsce. Na wstępie oferujemy półroczny kontrakt (z możliwością przedłużenia na kolejne lata w przypadku sprawdzenia się kandydatów do pracy).

Wymagania odnośnie do kandydatów:
- jakiekolwiek doświadczenie projektowe (wolontariat lub praca przy realizacji projektów);
- sprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie;
- komunikatywna znajomość języków angielskiego i/lub ukraińskiego i/lub rosyjskiego;
- doświadczenia w pracy administracyjno-biurowej;
- gotowość do pełnoetatowego poświęcenia się pracy na minimum pół roku;
- znajomość realiów funkcjonowania Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego;
- nastawienie na pomoc drugiemu człowiekowi.

Oferujemy:
- Pracę pełną wyzwań;
- Możliwość pracy „od zaraz”;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów;
- Satysfakcję z pomocy innym ludziom;

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV z klauzulą RODO (na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji) na adres e-mail: mariusz.nikiciuk@eleospolska.pl, do 31 stycznia 2023 r. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Informujemy także, że przesłane CV i listy motywacyjne chcemy wykorzystać także na potrzeby przyszłych rekrutacji.