Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Święta Bożego Narodzenia w obiektywie”

2021-01-05

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Święta Bożego Narodzenia w obiektywie”, który jest kierowany do dzieci i młodzieży wszystkich typów szkół i etapów kształcenia oraz osób dorosłych.

Celem konkursu jest m.in. : pielęgnowanie i utrwalanie tradycji oraz pogłębienie identyfikacji ze swoją „Małą Ojczyzną”, ukazanie piękna i wyjątkowości obrzędów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz rozwijanie zainteresowań artystycznych, kreatywności, wyobraźni, inwencji twórczej.

Zachęcamy wszystkich do podzielenia się z nami świątecznym zdjęciem wykonanym podczas Świąt Bożego Narodzenia. Wystarczy zrobić oryginalne, wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcie, oddające świąteczny czas, nastrój i atmosferę i przesłać je na nasz adres mailowy StowWTP@gmail.com

Prace należy przesłać do 31.01.2021 r. Wszystkie szczegóły znajdziecie w Regulaminie, zamieszczonym na stronie – TUTAJ.

Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r., Dz.U.Nr.133, poz. 833 z pozn.zm).