kuchnia muzyka sklep ogłoszenia wydarzenia fotogalerie

Zapisy na wyjazd z Białegostoku do Bielska Podlaskiego na uroczystości święta Bielskiej Ikony Bogurodzicy (7 czerwca)

2026-05-21

Bractwo Cerkiewne Trzech Świętych Hierarchów Bazylego Wielkiego, Grzegorza Teologa i Jana Złotoustego w Białymstoku serdecznie zaprasza 7 czerwca (niedziela) na pielgrzymkę autokarową do Bielska Podlaskiego z okazji święta Bielskiej Ikony Matki Bożej.

W programie:

09.00 - Krestnyj chod - procesja z cerkwi Narodzenia NMP

10.00 - Święta Liturgia w cerkwi Zmartwychwstania Pańskiego

Informacje i zapisy do 3 czerwca pod tel. 516 192 788,
wyjazd o godz.7.00,
powrót około 14-tej.