Forum.cerkiew.pl ponownie uruchomione!

Redakcja, 11 lutego 2017

Po kilkuletniej przerwie w ramach serwisu ponownie zostało uruchomione forum dyskusyjne, które jest dostępne pod adresem forum.cerkiew.pl.

Zamknięcie forum było spowodowane brakiem osób chętnych do administrowania i moderowania – nie należy zapominać, iż nasz zespół tworzą wolontariusze. Teraz w redakcji pojawiły się nowe osoby, które podjęły się trudu reaktywacji forum, projekt też wsparli redaktorzy o dłuższym stażu.

Forum daje możliwość pogłębienia swojej wiary, przedstawienia prawosławia szerszemu grono, uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania, a także poznanie nowych osób. Niewątpliwie, forum cerkiewne to też ważne medium do poznawania prawosławia dla osób innych wyznań, bo mogą się o nim dowiedzieć czegoś więcej bezpośrednio od osób prawosławnych, w prostych słowach, wypływających z praktykowania wiary.

Forum daje też szersze możliwości niż np. grupy dyskusyjne na różnych portalach społecznościowych, gdyż – często ciekawe posty – giną pod innymi wpisami, i nie można do nich wrócić, by sobie coś przypomnieć lub się do nich odwołać.

Dlatego też zachęcamy do rejestracji na forum, zakładania wątków, uczestniczenia w dyskusjach oraz śledzenia ich.