polska: Oficjalna strona dekanatu sokólskiego

Oficjalna strona dekanatu sokólskiego

Zespół redakcyjny cerkiew-sokółka.pl, 25 stycznia 2017

Portal, od początku swojego funkcjonowania nie skupiał się tylko wokół sokólskiej cerkwi, lecz relacjonował wydarzenia całego okręgu. Arcybiskup Białostocki i Gdański Jakub błogosławił, by strona internetowa www.cerkiew-sokolka.pl zyskała miano oficjalnego portalu dekanatu sokólskiego.


Kilka kwestii dotyczących obecnej architektury portalu:

- sokólską parafię włączono do ogólnego wykazu, w zakładce "Dekanat". Po otwarciu tego linku, na dole znajduje się odnośnik do bieżącego harmonogramu nabożeństw, który będzie aktualizowany co tydzień.

- wiadomości dotyczące poszczególnych parafii wzbogacone zostały o historię i wykaz proboszczów. (brakujące dane zostaną w najbliższym czasie uzupełnione)

- w zakładce "Kontakt" przygotowany został formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego każdy odwiedzający stronę będzie mógł napisać do wybranej przez siebie parafii. Wysłana wiadomość trafi bezpośrednio na skrzynkę e-mail danego proboszcza.


Na stronie można odnaleźć również wizerunki wszystkich duchownych okręgu sokólskiego wraz z krótkim życiorysem. 
Najbardziej widocznym elementem jest kolorystyka i grafika strony głównej.

Zespół redakcyjny strony składa podziękowanie duchownym, a w szczególności o. Adrianowi i o. Justynowi, za pomoc w tworzeniu i prowadzeniu portalu, jak i również Jerzemu Szymaniukowi, który jako autorytet w kwestiach technicznych, jest jednym z współtwórców tej strony. Wyrazy wdzięczności kierowane są również do wszystkich tych, którzy wyrazili chęć pomocy i współpracy.

www.cerkiew-sokolka.pl