Byli działacze Bractwa spotkali się w Siemianówce

Dariusz Żdanuk, 22 września 2016

Byli działacze Bractwa Młodzieży Prawosławnej, a także duchowni i obecni działacze, w dniach 16-18 września br. mieli okazję spotkać się i w doborowym gronie ponad 40 osób porozmawiać o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

W czasie 3-dniowego spotkania uczestnicy otrzymali coś dla ciała i dla ducha. Głównym celem spotkania było odnowienie kontaktu z osobami aktywnymi, które w dalszym ciągu chcą działać w naszej społeczności. Największym efektem "zlotu" jest chęć dalszego spotykania się, a także, już konkretne, propozycje działań o realizacji których będziemy informować błych działaczy już niedługo.

Natomiast tych, którzy nie dojechali lub dopiero teraz czytają o działaniach byłych działaczy Bractwa Młodzieży Prawosławnej zapraszam do kontaktu elektronicznego: bylismywbmp@cerkiew.pl

Organizatorzy dziękują gospodarzowi pensjonatu Agroturystyka ŻUBR Sławomirowi Janucikowi, za gościnność, jak również o. Mikołajowi Szebelanowi za możliwość uczestniczenia w nabożeństwach w cerkwi w Siemianówce.