20 lat serwisu cerkiew.pl

redakcja cerkiew.pl, 05 maja 2022

Z dniem 5 maja mija 20 lat od rozpoczęcia funkcjonowania cerkiew.pl. Mamy za sobą już kilka odsłon serwisu. Dziesiątki wolontariuszy poświęcało przez te lata swój czas, aby utrzymywać przy życiu i dalej rozwijać tę inicjatywę kilku zapalonych młodych ludzi, którzy nie spodziewali się jak wielu sympatyków zgromadzi ich serwis i jak bardzo rozbudowanym portalem się stanie.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przez te lata dołożyli coś od siebie do funkcjonowania cerkiew.pl oraz tym, którzy pozostają wiernymi czytelnikami.

Rocznice są zawsze dobrym momentem do refleksji nad przeszłością, stanem obecnym, ale też i przyszłością. Przy tej okazji chcielibyśmy więc poprosić naszych użytkowników o podzielenie się swoimi odczuciami i przemyśleniami na temat cerkiew.pl.

Przygotowaliśmy prosty formularz dla wszystkich skłonnych poświęcić parę minut, by pomóc nam budować wizję dalszego rozwoju serwisu.

Jedynie dwa początkowe, zamknięte pytania są obowiązkowe, a wszystkie otwarte pozostają opcjonalne. Zachęcamy do jak najobszerniejszych odpowiedzi, ale wdzięczni będziemy za wszelkie, nawet drobne uwagi.

Link do formularza: TUTAJ.

Formularz pozostanie otwarty do 13 maja. Zachęcamy do przesłania go również znajomym, którzy waszym zdaniem będą mogli podzielić się ciekawymi uwagami.