Obóz dla Polonii - wydłużamy nabór!

Katarzyna Jaworowska, 11 czerwca 2016

W związku z dużym zainteresowaniem wydłużamy termin naboru uczestników na obóz dla Polonii. Już w sierpniu 30 młodych ludzi z całego świata będzie mogło za darmo szkolić swój warsztat pod okiem ekspertów w otoczeniu malowniczych krajobrazów Podlasia.

„Duchowe okno na kraj – ojczyzna obrazem i piórem poznana” to pierwszy taki obóz, w trakcie którego młodzież w wieku 14-18 lat zupełnie za darmo będzie mogła ucząc się i bawiąc spędzić czas w rodzinnym kraju. W dniach 1-14 sierpnia 2016 r. w Akademii Supraskiej eksperci związani z cerkiew.pl i Stowarzyszeniem OrthNet przeprowadzą warsztaty dziennikarskie, fotograficzne, graficzne. Ponadto w trakcie obozu planowane są wycieczki po Podlasiu i nie tylko. Nie zabraknie także zajęć i zabaw integracyjnych.

Obóz dla Polonii to świetna okazja do tego by odwiedzić ojczyznę, poznać młodych ludzi z całego świata i nauczyć się nowych umiejętności. Dlatego nie czekaj, wejdź na stronę polonia.cerkiew.pl, wypełnił kwestionariusz i wyślij go na kontakt@cerkiew.pl.

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.