Duchowe okno na kraj, czyli obóz dla Polonii

Katarzyna Draniewicz, 20 maja 2016

Przygotowania do obozu dla Polonii w pełnym toku. Tym razem ich owocem jest spot reklamowy, przygotowany przez Pawła Iwaniuka - koordynatora działu graficznego w serwisie Cerkiew.pl, który na warsztatach poprowadzi zajęcia związane z grafiką komputerową. Zapraszamy do obejrzenia!

Nie masz jeszcze planów na wakacje? Przyjedź do Supraśla! Przypominamy, że w dniach 1-14 sierpnia br. 30 osób z całego świata będzie mogło bezpłatnie szkolić warsztat dziennikarski i poznawać walory Podlasia. Takie możliwości daje uczestnictwo w wakacyjnym obozie „Duchowe okno na kraj - ojczyzna obrazem i piórem poznana” skierowanym do młodzieży polonijnej. W Akademii Supraskiej pod okiem ekspertów młodzi ludzie (w wieku 14-18 lat) będą odkrywać tajniki dziennikarstwa, fotografii, tworzenia nagrań audio i wideo.

Kto poprowadzi warsztaty? Znani dziennikarze, fotograficy... np. Paweł Iwaniuk - autor ww. spotu reklamowego, koordynator działu graficznego w serwisie Cerkiew.pl, który na warsztatach poprowadzi zajęcia związane z grafiką komputerową. Nie zabraknie także gier, zabaw oraz wycieczek do ważnych prawosławnych ośrodków na Podlasiu.

Co zrobić, żeby wziąć udział w obozie połączonym z warsztatami? Po prostu wypełnij formularz aplikacyjny, a później prześlij organizatorom na adres kontakt@cerkiew.pl.

Więcej szczegółów na temat obozu znajdziesz na stronie: polonia.cerkiew.pl.

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.

Stowarzyszenie OrthNet zaprasza do obejrzenia spotu reklamowego: