Parafialny dzień dziecka w Milejczycach

o. Roman Dubiński, 13 czerwca 2019

W niedzielę 9 czerwca, kiedy Cerkiew świętowała pamięć Świętych Ojców I Soboru Powszechnego, przed Świetlicą Wiejską w Milejczycach został zorganizowany Parafialny Dzień Dziecka. Wśród atrakcji nie zabrakło dmuchanej zjeżdżalni, mini placu zabaw, gier dla dzieci oraz ogniska.

Oprócz tego, swą obecnością parafialny dzień dziecka zaszczycili strażacy z OSP Milejczyce, którzy nieco schłodzili atmosferę, robiąc kurtynę wodną dla dzieci. Można było także porozmawiać z leśnikami z Nadleśnictwa Nurzec Stacja, zmierzyć ciśnienie krwi i poziom cukru. Jedną z atrakcji parafialnego dnia dziecka były warsztaty wyrabiania z gliny,  zorganizowane przez GOK w Milejczycach.

Na zakończenie każdy mógł skosztować pysznego tortu, przygotowanego przez jedną z mam. Wszyscy świetnie spędzili to świąteczne niedzielne popołudnie.

Spasi Hospodi wszystkim za uczestnictwo w tym spotkaniu oraz serdeczne Bóg zapłać sponsorom, bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie parafialnego dnia dziecka oraz wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tego wydarzenia.

Więcej zdjęć na: www.facebook.com/ParafiaPrawoslawnawMilejczycach/