Czytania Liturgiczne 2023 w promocyjnej cenie na Wielki Post

23 lutego 2023

W Wielkim Poście wszyscy staramy się zmienić coś w sobie na lepsze. Ograniczamy różne rzeczy i złe przyzwyczajenia. Pracujemy nad sobą. Wyciszamy się, więcej czasu poświęcamy na modlitwę, staramy się okazywać więcej miłosierdzia i miłości wobec bliźnich. To dobry czas na wypracowanie w sobie nawyku codziennej lektury Pisma Świętego. Nawyku, który możemy wynieść z Wielkiego Postu do okresu Paschalnego i na którym możemy dalej budować nasze życie duchowe.

Pomocne mogą się tu okazać „Czytania Liturgiczne 2023”. Niespełna dwie strony tekstu Pisma Świętego przypadają średnio na każdy dzień roku, według wskazań kalendarza cerkiewnego. Te kilka minut codziennej lektury Słowa Bożego może być naszą inspiracją, może odpowiednio nas nastroić, może otworzyć nasze serce i pomóc skupić się na modlitwie i sprawach Bożych.

Publikacja nadal dostępna jest w wielu parafiach w kraju. W promocyjnej cenie można je również dostać w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku, sklepiku BMP Diecezji Białostocko-Gdańskiej w Białymstoku oraz w:
sklepie internetowym sklep.cerkiew.pl

fotografia: Tomasz Grześ